Τρίτη, 29 Δεκεμβρίου 2015

Η ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΟ ΣΚΗΤ.



 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2015


ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΟΝΟΜΑ - ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ

*1(1) 2833 HANSEN Jesper 1980 DEN - Denmark
*2(2) 2631 TERRAS Anthony 1985 FRA - France
3(3) 2552 ROSSETTI Gabriele 1995 ITA - Italy
*4(4) 2108 LUCHINI Valerio 1983 ITA - Italy
*5(6) 1246 NILSSON Stefan 1990 SWE - Sweden
6(5) 1213 LODDE Luigi 1980 ITA - Italy
*7(7) 917 MITAS Efthimios 1985 GRE - Greece
*8(8) 791 KUNTSCHIK Sebastian 1988 AUT - Austria
9(9) 773 SYCHRA Jan 1969 CZE - Czech Republic
10(10) 770 KEMPPAINEN Marko 1976 FIN - Finland
11(11) 659 ACHILLEOS Georgios 1980 CYP - Cyprus
12(12) 635 ASTAKHOV Anton 1987 RUS - Russian Federation
*13(13) 627 MILCHEV Mikola 1967 UKR - Ukraine
14(15) 607 BROVOLD Tore 1970 NOR - Norway
*15(14) 596 DELAUNAY Eric 1987 FRA - France
*16(17) 553 FILIPPELLI Riccardo 1980 ITA - Italy
*17(16) 549 SVENSSON Marcus 1990 SWE - Sweden
18(19) 500 MAVROMMATIS Nikolaos 1980 GRE - Greece
19(18) 489 JENSEN Tom Beier 1990 NOR - Norway
*20(20) 461 CHASIKOS Andreas 1984 CYP - Cyprus
21(21) 386 LAITINEN Timo 1972 FIN - Finland
*22(22) 348 BUCHHEIM Ralf 1983 GER - Germany
23(24) 302 SHOMIN Valeriy 1971 RUS - Russian Federation
24(23) 300 SKOROBOGATOV Aleksey 1975 RUS - Russian Federation
25(25) 257 HUTAR Ales 1984 CZE - Czech Republic
26(26) 252 RAMELLA Fabio 1980 SUI - Switzerland
27(27) 225 ARAMBURU Juan Jose 1981 ESP - Spain
28(28) 168 BIRD Jeremy Harry 1989 GBR - Great Britain
29(29) 154 ANDREOU Antonakis 1974 CYP - Cyprus
30(31) 153 GILLIGAN Michael 1989 GBR - Great Britain
31(30) 151 HAASE Felix 1994 GER - Germany
32(32) 144 TAKANEN Tommi 1989 FIN - Finland
33(33) 115 TOMECEK Jakub 1991 CZE - Czech Republic
34(34) 97 PETIT Emmanuel 1972 FRA - France
35(36) 92 KALLIOINEN Eetu 1998 FIN - Finland
36(36) 91 RACINSKAS Ronaldas 1968 LTU - Lithuania
37(39) 85 UPELNIEKS Dainis 1982 LAT - Latvia
37(38) 85 ERBSCHWENDTNER Josef 1959 AUT - Austria
39(35) 84 UNDSETH Ole Eilif 1980 NOR - Norway
40(40) 75 PALMUCCI Valerio 1997 ITA - Italy
41(41) 62 BONDAR Alexander 1988 RUS - Russian Federation
42(42) 50 VASILIOU Nicolas 1997 CYP - Cyprus
43(43) 44 KOSSI Oskari 1987 FIN - Finland
44(43) 43 ZEMKO Stefan 1977 SVK - Slovakia
45(46) 42 HAAGA Vincent 1995 GER - Germany
*46(43) 39 ZEMLIN Alexander 1991 RUS - Russian Federation
47(47) 37 CORDESMEYER Frank 1990 GER - Germany
48(48) 36 CICCOTTI Cristian 1997 ITA - Italy
49(50) 34 CHAURAY Dylan 1996 FRA - France
49(48) 34 WARLOW Rory David 1990 GBR - Great Britain
51(51) 30 ZAMECNIK Jan 1996 CZE - Czech Republic
52(52) 27 VELLESTE Reino 1996 EST - Estonia
53(52) 25 CASSANDRO Tammaro 1993 ITA - Italy
54(54) 24 SALAVANTAKIS Georgios 1970 GRE - Greece
55(55) 21 WERYS Jakub 1991 POL - Poland
55(55) 21 JAFAROV Emin 1979 AZE - Azerbaijan
57(55) 20 FRITZE Tilo 1995 GER - Germany
57(59) 20 KONSTANTINOU Dimitris 1988 CYP - Cyprus
59(55) 19 KORTE Sven 1990 GER - Germany
60(60) 17 HOFMANN Yannik 1996 GER - Germany
60(60) 17 MOBERG Edvin 1994 SWE - Sweden
60(60) 17 POUMAILLOU Edouard 1984 FRA - France
63(60) 14 CHAPESIIS Anastasios 1987 CYP - Cyprus
63(64) 14 INESHIN Andrei 1967 EST - Estonia
65(65) 13 HERBERGER Daniel 1988 CZE - Czech Republic
65(65) 13 LOIK Ivan 1986 UKR - Ukraine
67(67) 12 KRASNYATOV Aleksandr 1997 RUS - Russian Federation
67(67) 12 FILIMONTSEV Maksim 1995 RUS - Russian Federation
67(67) 12 AGAZADA Niyaz 1996 AZE - Azerbaijan
67(67) 12 KVATADZE David 1961 GEO - Georgia
67(71) 12 BRICKELL Richard 1975 GBR - Great Britain
72(73) 11 PETTERSSON Gustav 1995 SWE - Sweden
72(71) 11 FEILHAMMER Martin 1989 AUT - Austria
74(74) 10 FAIRCLOUGH Jack 1997 GBR - Great Britain
74(74) 10 ELEUTERI Cristian 1983 ITA - Italy
76(77) 9 CHITI Matteo 1998 ITA - Italy
76(77) 9 HAUKSSON Sigurdur 1994 ISL - Iceland
76(77) 9 BIRKLYKKE Johan 1997 DEN - Denmark
76(74) 9 KIRILOV Iliya 1968 BUL - Bulgaria
80(80) 8 PESONEN Lari 1995 FIN - Finland
81(81) 7 AYASSAMY Julien Mathieu 1996 FRA - France
81(81) 7 WOESTEN Luuk 1998 NED - Netherlands
81(81) 7 PISTOVCAK Oliver 1974 SVK - Slovakia
84(85) 6 PITTINI Erik 1997 ITA - Italy
84(87) 6 KOZIKOWSKI Kamil 1994 POL - Poland
84(87) 6 KRCMAR Dominik 1996 SVK - Slovakia
84(81) 6 NAUMENKO Oleksiy 1994 UKR - Ukraine
84(85) 6 LESKINEN Lauri 1984 FIN - Finland
89(87) 5 HELGOSSON Robin 1997 SWE - Sweden
89(87) 5 RAAB Felix 1998 GER - Germany
89(87) 5 JANSSON Henrik 1986 SWE - Sweden
92(94) 4 CHOCHOLATY Ondrej 1996 CZE - Czech Republic
92(94) 4 ZEMKO Peter 1994 SVK - Slovakia
92(94) 4 GKOGKOLAKIS Ioannis 1995 GRE - Greece
92(94) 4 BODSON Florian 1995 BEL - Belgium
92(93) 4 NYDRLE Tomas 1988 CZE - Czech Republic
92(87) 4 TAZZA Giancarlo 1988 ITA - Italy
92(94) 4 TOMAN Ioan 1959 ROU - Romania
99(94) 3 COOPER Dominic Paul 1998 GBR - Great Britain
99(94) 3 CYRUS Arne 1995 GER - Germany
99(94) 3 VALLIONIEMI Timi 1996 FIN - Finland
99(94) 3 FALCO Ennio 1968 ITA - Italy
103(106) 2 MERLO FIORILLO Lorenzo 1997 ITA - Italy
103(103) 2 ROUNSEVELL J. C. John 1996 GBR - Great Britain
103(106) 2 LANG Jaroslav 1998 CZE - Czech Republic
103(106) 2 BELOV Alexey 1996 RUS - Russian Federation
103(106) 2 HAFIZ Salih 2000 TUR - Turkey
103(103) 2 ANTONIOU Sotiris 1996 CYP - Cyprus
103(106) 2 NARCHEMASHVILI Vladimir 1994 GEO - Georgia
103(106) 2 ZARAPISHVILI Mamuka 1967 GEO - Georgia
103(106) 2 SVAVARSSON Hakon 1978 ISL - Iceland
103(106) 2 CHRISTIE David James Douglas 1985 IRL - Ireland
103(103) 2 WENZEL Tino 1973 GER - Germany

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : * ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ




ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΟΝΟΜΑ - ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ

*1(1) 3125 HILL Amber 1997 GBR - Great Britain
*2(2) 2663 BACOSI Diana 1983 ITA - Italy
*3(3) 2234 WENZEL Christine 1981 GER - Germany
*4(4) 2055 BARTEKOVA Danka 1984 SVK - Slovakia
*5(5) 1947 ELEFTHERIOU Andri 1984 CYP - Cyprus
6(6) 1785 SPADA Katiuscia 1981 ITA - Italy
*7(7) 1355 CAINERO Chiara 1978 ITA - Italy
*8(8) 1226 JARMOLINSKA Aleksandra 1990 POL - Poland
9(9) 858 ANDREOU Panagiota 1995 CYP - Cyprus
*10(11) 629 JAHODOVA Libuse 1992 CZE - Czech Republic
*11(10) 622 ALLEN Elena 1972 GBR - Great Britain
12(12) 491 LUNDQVIST Therese 1990 SWE - Sweden
13(13) 449 SHAKIROVA Albina 1987 RUS - Russian Federation
14(14) 435 SYKOROVA Veronika 1994 SVK - Slovakia
15(15) 423 ANASTASSIOU Lucie 1993 FRA - France
16(16) 389 HEINONEN Marjut 1976 FIN - Finland
17(17) 299 PANAS Nataliya 1991 GEO - Georgia
18(17) 276 MESSERSCHMIDT Nadine 1993 GER - Germany
19(19) 251 FIRSOVA Olga 1992 RUS - Russian Federation
20(20) 215 CHERVIAKOVA Viktoriia 1986 UKR - Ukraine
21(21) 179 KHOLKINA Victoria 1991 RUS - Russian Federation
22(22) 134 DI MARZIANTONIO Chiara 1995 ITA - Italy
23(23) 128 STRANOVSKA Andrea 1970 SVK - Slovakia
24(24) 120 MALOVICHKO Iryna 1993 UKR - Ukraine
25(25) 95 MELESHCHENKO Maria 1992 RUS - Russian Federation
26(26) 88 WIESLHUBER Katrin 1995 GER - Germany
27(27) 83 LEYON Pascale 1970 FRA - France
28(28) 72 NIKOLAOU Konstantia 1984 CYP - Cyprus
29(30) 71 JAFAROVA Nurlana 1982 AZE - Azerbaijan
30(29) 65 TUZUN Duygu 1982 TUR - Turkey
31(31) 64 FAZYLZYANOVA Alina 1997 RUS - Russian Federation
31(33) 64 KRAKHMALEVA Anastasia 1986 RUS - Russian Federation
33(32) 61 BREIVIK Barbro 1970 NOR - Norway
34(34) 47 OSTAPETS Victoria 1997 RUS - Russian Federation
35(35) 46 MANOLE Roxana 1990 ROU - Romania
36(36) 34 SUMOVA Barbora 1995 CZE - Czech Republic
37(37) 31 AVETISYAN Yerjanik 1969 ARM - Armenia
38(38) 27 HAUFF Vanessa 1973 GER - Germany
39(39) 21 PONGRATZ Bianka 1984 HUN - Hungary
39(40) 21 MIHALACHE Lucia Liliana 1967 ROU - Romania
41(41) 19 SZYMANKIEWICZ Inez 1999 POL - Poland
42(42) 17 FILIMONOVA Ekaterina 1995 RUS - Russian Federation
43(43) 16 VAN DER VEEN Esmee 1999 NED - Netherlands
44(44) 15 DEL PRETE Francesca 1997 ITA - Italy
45(46) 14 BRUCE Sian Elizabeth 1993 GBR - Great Britain
46(46) 13 OZYAMAN OZENIR Cigdem 1985 TUR - Turkey
47(45) 12 PANARINA Olga 1970 RUS - Russian Federation
48(48) 9 PESKOVA Jitka 1995 CZE - Czech Republic
48(48) 9 THEOPHANOUS Louiza 1977 CYP - Cyprus
50(50) 8 LARSSON Victoria 1995 SWE - Sweden
50(50) 8 MANCIKOVA Radka 1997 CZE - Czech Republic
50(50) 8 KOIRA Anastasiia 1995 UKR - Ukraine
53(53) 7 SCOCCHETTI Simona 1985 ITA - Italy
53(53) 7 BELIKOVA Marina 1985 RUS - Russian Federation
55(55) 6 KOPCANOVA Lucia 1996 SVK - Slovakia
55(55) 6 KURZER Franziska 1996 GER - Germany
55(55) 6 GIRARDET Veronique 1965 FRA - France
58(60) 5 SINDELAROVA Anna 1998 CZE - Czech Republic
58(58) 5 MUSTAFAYEVA Sevda 1996 AZE - Azerbaijan
58(58) 5 CALVO SANTOS-GARCIA Pilar 1969 ESP - Spain
61(61) 4 GRAY Sarah 1986 GBR - Great Britain
62(62) 3 GRIECO Francesca 1996 ITA - Italy
62(62) 3 BOGDANOVA Alisa 2001 LTU - Lithuania
62(62) 3 WISSMER Nele 1996 GER - Germany
62(62) 3 AALTONEN Niina 1996 FIN - Finland
66(66) 1 AYDIN Izel 1996 TUR - Turkey
66(66) 1 QUOOSS Laura 1996 GER - Germany
66(66) 1 YILDIRIM Ozlem Nur 1998 TUR - Turkey

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : * ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΥΠΡΙΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου