Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016

ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΚΗΤ ΜΑΪΑΜΙ 2016.

ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΪΑΜΙ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.

ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
http://www.missc.org/ 
http://www.missc.org/2016-miami-cup-results-updated-info.html



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΜΕΡΑΣ

Category Day 1 Score Round 4 Round 5 Day 2 Score Total Score 
102 William Stewart M 72 25 25 50 122 180 Philip Jungman M 73 23 23 46 119 173 Frank Thompson M 68 25 25 50 118 122 Dustin Perry M 75 20 23 43 118 108 Dania Vizzi W 71 23 23 46 117 163 Katharina Jacob W, JW 70 23 24 47 117 115 Federico Gil M 70 24 22 46 116 155 Christine Wenzel W 69 25 22 47 116 118 Ben Llewellin M 68 24 24 48 116 129 Rodrigo Zachrisson M 72 22 22 44 116 204 Dustan Taylor M 69 22 24 46 115 197 Remington McBee M 68 23 24 47 115 110 TJ Bayer M 70 22 23 45 115 105 Morgan Craft W 70 23 22 45 115 164 Kyle Johnson M 71 21 22 43 114 104 Caitlin Connor W 68 22 24 46 114 124 Juan Carlos Romero Arribas M 70 23 20 43 113 126 Mark Staffen M 69 23 21 44 113 191 Amber English W 69 20 23 43 112 156 Garrett Coles M, JM 68 23 21 44 112 184 Trey Wright M, JM 66 23 23 46 112 137 Diego Duarte M 65 24 23 47 112 119 Jiahao Lu M 67 23 22 45 112 159 Ethan Ellis M, JM 68 22 22 44 112 116 Melisa Gil W 65 23 24 47 112 172 Will Thomas M 70 22 19 41 111 114 Jingwen Chen W 68 21 22 43 111 166 Josh Raley M 70 22 17 39 109 117 Sixue Huang W 67 22 20 42 109 128 Song Wei W 67 21 21 42 109 130 Yue Zhang W 67 21 20 41 108 127 Yulei Tian M 66 22 20 42 108 192 Jack Fairclough M, JM 66 21 21 42 108 120 Michael Maskell M 64 25 19 44 108 179 Devin Day M, JM 65 24 18 42 107 123 Francisco Romero Arribas M, S 62 24 21 45 107 158 Elijah Ellis M, JM 65 22 20 42 107 187 Michael Blades M 66 21 19 40 106 121 Sergey Parfenov M, S 62 22 22 44 106 140 Nathan Eisenhardt M, JM 63 20 22 42 105 195 Kevin Judges M 61 20 23 43 104 112 Daniella Borda Olaechea W 63 18 23 41 104 125 Santiago Romero Juarez M, JM 62 21 21 42 104 201 Kendall Reed W 64 18 22 40 104 194 Jacenta Jacob W, JW 62 20 21 41 103 169 Samantha Simonton W, JW 61 19 22 41 102 101 Vladimir Mondejar M 62 19 20 39 101
178 Sai Chiang M, S 64 19 17 36 100 186 Barjinder Bhatti M 59 20 20 40 99 177 Fritz Altmann M, S 63 18 18 36 99 162 John Grehan M 60 21 18 39 99 144 Otillio Manso M 60 18 21 39 99 170 Nash Sinclair M, JM 58 18 23 41 99 193 Alex Garin M, S 60 20 18 38 98 132 Christopher Brookshire M, JM 58 20 20 40 98 175 Alexander Ahlin M, JM 59 20 17 37 96 168 Charles Schumann M, JM 57 19 19 38 95 160 Oscar Fernandez M 60 19 15 34 94 202 Thiago Romanelli M 53 22 19 41 94 109 Fnu Ashar Hasan Lateef M 56 19 18 37 93 183 Jaime Sanchez M, S 58 18 16 34 92 203 Damian Stewart M, JM 58 16 18 34 92 161 Daniel Alberto Ferreyra M, S 56 18 17 35 91 106 Michelle Elliot W 54 20 17 37 91 111 Helmut Bellingrodt M, S 58 16 17 33 91 200 Lazaro Puertas M, JM 59 12 19 31 90 185 Gavin Anderson M, JM 59 16 13 29 88 189 Istvan Egri M, S 56 16 16 32 88 131 Gracin Anderson W, JW 55 17 16 33 88 157 Hannah Dinkins W, JW 57 15 14 29 86 154 Nelson Velez M 53 13 18 31 84 152 Aldo Rumayor M 53 17 13 30 83 107 Antonio Valiente M 52 13 16 29 81 141 Edel Franco M 50 18 12 30 80 181 Claudio Quadrana M, S 45 15 13 28 73 165 Rossana Magnotta W 41 12 12 24 65



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (OPEN)
Open Final Qual. Score Semi-Final SO Bronze SO Gold-Silver 
180 Philip Jungman 119 15 1 16 - 3ος
122 Dustin Perry 118 13
163 Katharina Jacob 117 12
102 William Stewart 122 14 14
173 Frank Thompson 118 15 2 15 - 1oς
108 Dania Vizzi 117 15 2 12 - 2η



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (OPEN)
163 Katharina Jacob 117 13 3 
105 Morgan Craft 115 14 2 13 - 2η 
Amber English 112 15 15 - 1η
108 Dania Vizzi 117 14 1 9 
155 Christine Wenzel 116 13 4 14 - 3η 
104 Caitlin Connor 114 13 3

THE 2016 MIAMI CUP Sponsored by Krieghoff WINNERS BY CATEGORY
OVERALL
Champion: Frank Thompson
Runner-Up: Dania Vizzi
Third:  Phillip Jungman
OPEN WOMEN
Champion: Amber English
Runner-Up: Morgan Craft
Third:  Christine Wenzel
SENIOR MEN
Champion: Francisco Romero
Runner-Up: Sergey Parfenov
Third:  Sai Chiang
JUNIOR MEN
Champion: Trey Wright
Runner-Up: Jack Fairclough
Third:  Elijah Ellis
JUNIOR WOMEN
Champion: Katharina Jacob
Runner-Up: Samantha Simonton
Third:  Jacenta Jacob 




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου